ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template
Ознака

работници

Нов протест – нова дилема!Има ли гласност работничкиот штрајк на Еурокомпозит?!

Работниците од  фабрика „Еурокомпозит“ прогласени за технолошки вишок на денешниот протест во центарот на Прилеп бараа јасен одговор и крајно решавање на проблемите со исплатата на отпремнините и заостанатите плати и придонеси  Поради…

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе