ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template
Ознака

трактор

ЛЕВИЦА – ПРИЛЕП СО СИЛНА ПОДДРШКА ЗА НАЈАВЕНИОТ ПРОТЕСТ НА ЗЕМЈОДЕЛЦИТЕ

Со сопштени до медиумите Политичката партија Левица-ЛО Прилеп, дава поддршка на најавениот протест на земјоделците, во кој се вели: „Во време кога се гази по достоинството на секој земјоделец, кога некој друг заработува на трудот и

Се судри трактор и цитроен-тројца повредени

Четири лица, од кои еден потешко, се повредени во сообраќајната несреќа што се случила синоќа на локалниот пат с.Тополчани-с.Ерековци, прилепско, меѓу патничко возило марка „цитроен“ со прилепски регистарски ознаки,  управувано од М.Р.(52)

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе