ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template
Ознака

земјоделци

ЛЕВИЦА – ПРИЛЕП СО СИЛНА ПОДДРШКА ЗА НАЈАВЕНИОТ ПРОТЕСТ НА ЗЕМЈОДЕЛЦИТЕ

Со сопштени до медиумите Политичката партија Левица-ЛО Прилеп, дава поддршка на најавениот протест на земјоделците, во кој се вели: „Во време кога се гази по достоинството на секој земјоделец, кога некој друг заработува на трудот и

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе