СЛУШАЈТЕ ВО ЖИВО

CSS Template

13-сет ВЕЛИЧЕНСТВЕНИ

Друго

matador-ad
Penata

Вести

Потврдено! Само една жена, носител на листа, останати сите мажи, вклучително и кандидатите за градоначалници

Потврдени се сите кандидатури за градоначалник и листи на советници кои беа поднесени до Општинската изборна комисија (ОИК) во Прилеп . На престојните локални избори во Прилеп ќе…

Recent Posts

Recent Posts

Спорт

Vivafarm

Креативци

Recent Posts

Магазин

Recent Posts

[BetterWeather location=”41.3441, 21.5528″ show_location=”off” show_date=”off” font_color=”#ffffff”]

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе