ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Во целосен прекин регионалниот пат Прилеп – Градско, причината е сообраќајка

572

Сообраќајот на регионалниот пат Прилеп- Градско и обратно е во целосен прекин вечерва од 17:55 часот поради сообраќајна незгода кај ресторанот „Ловец“, информираат од Автомотосојузот на Македонија.

Активностите се дел од проектот „Поддршка на изборни реформи” на Владата на Швајцарија, имплементиран од Меѓународната фондација за изборни системи (ИФЕС). Искажаните ставови, мислења и содржини на овие активности не мора да ги отсликуваат ставовите на донаторот, проектот или имплементаторот #CHinMK

Vivafarm
Comments
Вчитување...

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе