ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Гром предизвика пожар на 4 куќи во Прилеп

1.865

Ноќеска гром удрил во семејна куќа и предизвикал пожар на уште 3 куќи во населбата Марино маало.

Пожapoт се случил после полноќ на улица “Кузман Шапкарев”, а по интервенција на екипи на ТППЕ Прилеп пожарот бил целосно изгacнат околу 3 часот.

Повеќе информации во текот на денов.

Vivafarm
Comments
Вчитување...

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе