ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

ЗАЕДНО СО МАКЕДОНСКАТА ФОЛК ЕСТРАДА : Татијана Стефановска : Контактот со музиката кај мене останува засекогаш! (ВИДЕО + ФОТО)

Ексклузивно за Радио Пела !!

362

Уште едно наше друшење со една од македонските фолк ѕвезди , Татијана Стефановска ви го претставуваме во серијалот кој го има нашиот медиум а е само за нашата публика и фановите на мултимедијалниот медиум Радио Пела и читатели на www.radiopela.mk.Што е она што моментално е во фокусот на вниманието на Татијана, има ли нешто ново во нејзината музичка кариера ? Погледнете во разговорот подолу.

Vivafarm
Comments
Вчитување...

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе