ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Приведен прилепчанец, ги малтретирал ќерката и сопругата

557

Од полицискиот билтен повторно информација за физички напад во семејството. Прилепчанец бил приведен зашто физички ги малтретирал малолетната ќерка и сопругата.

„На 20.06.2022 во Прилеп, полициски службеници од ОВР Прилеп го лишиле од слобода К.Ј.(48) од Прилеп затоа што во домот физички ги нападнал
неговата малолетна ќерка и 39-годишната сопруга. По целосно документирање на случајот против него ќе биде поднесена соодветна пријава, “ стои во информацијата од СВР Битола .

Активностите се дел од проектот „Поддршка на изборни реформи” на Владата на Швајцарија, имплементиран од Меѓународната фондација за изборни системи (ИФЕС). Искажаните ставови, мислења и содржини на овие активности не мора да ги отсликуваат ставовите на донаторот, проектот или имплементаторот #CHinMK

Vivafarm
Comments
Вчитување...

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе