ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Семејното насилство се’ почесто

319

На 21.07.2022 во ОВР Прилеп, 63 – годишна жена од Прилеп пријавила дека домот во Прилеп била
физички нападната од нејзиниот сопруг Д.М.. Се преземаат мерки за рачистување на случајот.

На 21.07.2022 во ОВР Прилеп, 34 – годишна жена од Прилеп пријавила дека таа и нејзиниот син биле
физички нападнати од Ч.И. и неговата ќерка Е.И. Се преземаат мерки за рачистување на случајот.

Vivafarm
Comments
Вчитување...

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе