ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Го нападнале со нож и му ги одзеле парите

966

Денеска (10.08.2022) во 10.00 час во Полициска станица Прилеп С.С.(19) од Прилеп пријавил дека околу 01.00 часот кај стадионот „Гоце Делчев“, неколку лица физички го нападнале и му одзеле пари и лични документи. Тие при нападот користеле и остар предмет. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Активностите се дел од проектот „Поддршка на изборни реформи” на Владата на Швајцарија, имплементиран од Меѓународната фондација за изборни системи (ИФЕС). Искажаните ставови, мислења и содржини на овие активности не мора да ги отсликуваат ставовите на донаторот, проектот или имплементаторот #CHinMK

Vivafarm
Comments
Вчитување...

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе